thay...
Przejdź do treści

SUPER WHITE Farba lateksowa do ścian i sufitów

RODZAJ
Farba lateksowa do ścian i sufitów.

OPIS
Wodorozcieńczalna, farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń mieszkalnych, biurowych oraz w obiektach użyteczności publicznej. Nadaje malowanej powierzchni głęboko matowe wykończenie. Charakteryzuje się dużą siłą krycia.

PRZYKŁADY ZASTOSOWANIA
Farba przeznaczona jest do stosowania na powierzchniach uprzednio malowanych oraz powierzchniach niemalowanych, w szczególności takich jak podłoża betonowe, gipsowe, tynki cementowo-wapienne, płyty kartonowo-gipsowe (suche tynki), a także na zagruntowane powierzchnie drewniane i drewnopochodne.

Kolory

Biała.

Wydajność

Do 12 m2/l przy jednokrotnym malowaniu. Wydajność w dużej mierze uzależniona jest od takich czynników, jak chłonność, tekstura podłoża, metoda aplikacji.

Nakładanie
Wałek, pędzel, natrysk.

DANE TECHNICZNE i INSTRUKCJE STOSOWANIA :


Przed przystąpieniem do malowania farbę należy dokładnie wymieszać. W zależności od chłonności podłoża należy nałożyć 1-2 warstwy SUPER WHITE za pomocą pędzla, wałka lub metodą natrysku.

Zaleca się stosowanie narzędzi malarskich ANZA.


Limity emisji LZO (EU VOC 2004/42/EC) Kat. A/a. Dopuszczalna zawartość LZO od 2010 r. – 30 g/l. Produkt zawiera poniżej 30 g/l LZO.


Wróć do spisu treści