thay...
Przejdź do treści

Oferta SOUDAL

Soudal jest największym na świecie producentem pian poliuretanowych oraz czołowym dostawcą mas uszczelniających, klejów i wyrobów chemii dachowej dla profesjonalistów i odbiorców indywidualnych. Dzięki systematycznym inwestycjom w badania i rozwój, otwarciu na innowacyjne rozwiązania i dostosowanie do potrzeb lokalnych rynków osiągnął wiodącą pozycję na międzynarodowym rynku chemii budowlanej.
Soudal jest firmą belgijską z główną siedzibą w Turnhout. Znajduje się tu największa na świecie fabryka piany poliuretanowej aerozolu, fabryka mas uszczelniających i klejów oraz centrum operacyjno logistyczne i badawczo-rozwojowe. Koncern działa od 50 lat, zatrudnia obecnie ponad 2861 osób w 130 krajach. Posiada 19 zakładów produkcyjnych na czterech  kontynentach. W 2017 roku firma zrealizowała obroty w  wysokości 755 mln euro.

Na terenie Polski,  w  Cząstkowie Mazowieckim/ Warszawy,  swoją siedzibę maja trzy spółki: Soudal Sp. z. o.o. odpowiedzialna za dystrybucje w kraju , Soudal Services –odpowiedzialna za  dystrybucję na terenie Europy Wschodniej i Azji oraz Soudal Manufacturing –odpowiedzialna za produkcję.
Soudal specjalizuje się w produkcji nowoczesnych i ekologicznych materiałów chemicznych dla budownictwa oraz wielu gałęzi przemysłu. Firma jest ekspertem w segmencie montażowych pian poliuretanowych w areozlu oraz mas hybrydowych wykorzystujących własną opatentowaną technologię SMX. Wszystkie produkty cechuje innowacyjność, wysoka jakość, zgodność z polskimi i europejskimi normami.
Soudal Belgia
Soudal jest twórcą wielu kompletnych systemów uszczelnień przeznaczonych dla budownictwa. System ciepłego montażu okien SWS, gama produktów hydroizolacyjnych SHS, system montażu elewacji wentylowanej SPS wpisują się w europejską politykę podniesienia energooszczędności budynków.
Soudal Fix All

PODZIAŁ PRODUKTÓW NA KATEGORIE

SOUDAL Areozole
SOUDAL Produkty DIY
SOUDAL Produkty Profesjonalne

PROFESJONAL

PRODUKTY DIY

AREOZOLE

SAMOCHODOWE

HYDRO SYSTEM

DOMIESZKI DO BETONU

WINDOWS SYSTEM

Wróć do spisu treści