thay...
Przejdź do treści

Silcon Spray

Beko > Aerozole

Smar silikonowy, środek antyadhezyjny, izolacyjny, bezzapachowy, bez tłuszczu, wodoodporny, antystatyczny, bezbarwny, konserwuje gumę i tworzywa sztuczne, działa impregnująco, chroni przed zarysowaniami, odporność temperaturowa -10°C do +200°C.

Obszar zastosowań
  • Firmy budowlane

  • Ślusarstwo

  • Produkcja pojazdów

  • Przemysł

Przykładowe zastosowania
  • W szczególności do części gumowych, metalowych, drewna i tworzywa sztucznego

  • Do stosowania w zamkach patentowych, rowerach, prowadnicach siedzeń, przegubach, szufladach, częściach samochodowych i w elektrotechnice

Sposób użycia

SILICON-SPRAY jest wszechstronnym smarem nie zawierającym tłuszczu, środkiem zabezpieczającym oraz antyadhezyjnym. Dzięki załączonej rurce kapilarnej umożliwia precyzyjne aplikowanie i może być usuwany za pomocą miękkiej tkaniny. Zabezpiecza przed zarysowaniem części z tworzywa sztucznego oraz przed zamarzaniem uszczelek drzwi samochodowych. Chroni styki elektryczne przed wilgocią oraz impregnuje tkaniny. Przeznaczony również do smarowania cylindrów zamków patentowych. W przypadku nieprawidłowego i niefachowego użycia wyklucza się wszelką odpowiedzialność za produkt.

Praktyczne wskazówki
Nie nadaje się do klejenia: szkła, powierzchni bitumicznych i zawierających środki natłuszczające, PE, PP, PA, EPDM, PTFE oraz elementów znajdujących się pod wodą.
Przed użyciem należy zapoznać się z kartą bezpieczeństwa produktu!

SYMBOL

KOD

OBJĘTOŚĆ

KOLOR

EAN
KARTON

BEKO SIL SPRAY

298 4 400 PL

400 ml

BEZBARWNY

12 szt

Wróć do spisu treści