thay...
Przejdź do treści

Nasze marki

Firma

Niemiecki producent rewolucyjnego rozwiązanie w dziedzinie technik zamocowań.
Opatentowana konstrukcja systemu DrehFix umożliwia wykonanie pracy pięciokrotnie szybciej , czyli oszczędności czasu na poziomie 80%.Expandet jest duńskim producentem technik zamocowań. W swojej ofercie oprócz standardowych rozwiązań duńczycy posiadają kilka szalenie ciekawych rodzajów dybli. Najbardziej atrakcyjnym z nich jest seria Rosett do stosowania w płytach o grubości od 3 mm do 28 mm.

Firma Tox jest niemieckim producentem technik zamocowań. Podobnie jak Expandet ma w swojej ofercie standardowe rozwiązania, ale posiada także sporo "wynalazków" nie spotykanych gdzie indziej. Dobrym przykładem są np. kołki do gazobetonu VLF.

Sortimo jest niemieckim producentem skrzynek transportowych , organizacyjnych oraz całych systemów magazynowania. Wszystkie elementy współgrają ze sobą co umożliwia zbudowanie całego zestawu od magazynu zaczynając , a na samochodzie kończąc.

:

Firma Euro-Tec jest obok Spax'a jednym z największych w Europie producentów wkrętów. W swojej ofercie posiada zarówno wkręty do drewna w bardzo wielu odmianach jak również wkręty do konstrukcji oraz specjalistyczne rozwiązania do montażu tarasów , dachów oraz konstrukcji solarnych.

Wróć do spisu treści